Önceki Başkanlar

Adı Soyadı Başlama Tarihi Bırakma Taihi
Adem Akdağlı Nisan 1999  
Halil Yürekli Mart 1994 Nisan 1999
Şükrü Turgut Nisan 1989 Mart 1994
İsa Tekinaslan Mart 1984 Nisan 1989
İ. Hakkı Cengiz Ağustoz 1981 Mart 1984
Mustafa Darılmaz Ekim 1980 Ağustos 1981
Cabir Köremezli Kasım 1968 Ekim 1980
Hilmi Borhan Kasım 1963 Kasım 1968
A . Yılmaz Sevindir Haziran 1962 Kasım 1963
M. Ali Hekimbaşoğlu Şubat 1962 Haziran 1962
Mahmut Mısır Mart 1961 Şubat 1962
Halil Büyükakgül Mayıs 1960 Mart 1961
Bayram Atalay Ocak 1960 Mayıs 1960
Ömer Akpınar    

 

Belediye Başkanımız
Galeriden
Akpınar görüntüleri_7

Bursa Parkı Açılışı_1

faaliyetler_2
Hava Durumu
Ziyaretçilerimiz

Bu Gün 1

Dün 22

Bu Hafta 1

Bu ay 853

Toplam 23612